Dodatkowe strony

Zaufaj doświadczeniu!

Zarządzamy nieruchomościami od 1991 roku. Posiadamy nadane przez Ministerstwo Infrastruktury licencje zawodowe zarządców nieruchomości, jesteśmy zrzeszeni w branżowych federacjach i stowarzyszeniach. Nasi pracownicy posiadają odpowiednie kwalifikacje praktyczne i teoretycznie, które stale podnoszą na specjalistycznych szkoleniach.

Z racji fachowej wiedzy oraz nieposzlakowanej opinii w zawodzie zarządcy nieruchomości, Mirosław Binkowski dwie kadencje pełnił funkcję członka Komisji Odpowiedzialności Zawodowej Zarządców Nieruchomości przy Ministerstwie Infrastruktury w Warszawie.


 

Mieszkaj, nam zostaw resztę!

Zapewniamy niezakłócone funkcjonowanie nieruchomości pod względem technicznym. Współpracujemy ze sprawdzonymi i solidnymi wykonawcami, którzy są do naszej dyspozycji przez całą dobę. Specjaliści ci są wynagradzani za konkretnie wykonaną usługę, a nie za gotowość do pracy- co znacznie obniża koszty obsługi technicznej nieruchomości.


 

Dla nas każdy klient jest wyjątkowy!

W zarządzaniu nieruchomościami nie sprawdzają się standardowe rozwiązania, dlatego korzystając ze swej wiedzy i doświadczenia zawsze stosujemy indywidualne rozwiązania, mając na względzie specyfikę każdej nieruchomości. Mogą być Państwo pewni, że do spraw Państwa nieruchomości i jej mieszkańców podchodzić będziemy ze szczególną troską.


 

Idziemy z duchem czasu!

Wszyscy nasi klienci w ramach umowy otrzymują bezpłatny dostęp do e-kartoteki, która umożliwia internetowy podgląd salda i opłat należnych dla konkretnego lokalu. 
Współpracujemy z fachowcami w dziedzinie pozyskiwania funduszy unijnych i jeżeli jest możliwość dofinansowania inwestycji ze środków zewnętrznych - zawsze z niej korzystamy. Do tej pory pozyskaliśmy dla naszych klientów środki liczone w milionach złotych.


 

Kontakt

Lokalizacja

Dane kontaktowe

ADMIN Nieruchomości sp. z o.o.
 

ul. Warszawska 8/12a
87-100 Toruń

tel.: +48 56 657 50 70 

kom: +48 501 754 025
e-mail: biuro@biuroadmin.com

Wszystkie treści serwisu będące przedmiotem praw autorskich, o ile nie jest to stwierdzone inaczej, są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa 4.0 Polska.

2008-2019 Biuro Nieruchomości Admin S.C., 87-100 Toruń, ul. Warszawska 8/12a

do góry