Dodatkowe strony

ADMIN Nieruchomości sp. z o.o.

ADMIN Nieruchomości sp. z o.o. to firma rodzinna, która stała się jednym z liderów swojej branży w regionie.

Od prawie trzydziestu lat działamy na lokalnym rynku nieruchomości. Zajmujemy się zarządzaniem nieruchomościami, doradztwem i innymi usługami z otoczenia nieruchomości.

Aktualnie zarządzamy ponad 100 nieruchomościami na terenie Torunia, Ciechocinka i Aleksandrowa Kujawskiego. Naszym największym dobrem jest klient, dlatego każdego traktujemy tak jakby był tym jedynym. 

 

Historia firmy

Początki firmy sięgają roku 1989, kiedy to jej obecny współwłaściciel Mirosław Binkowski rozpoczął samodzielną działalność w zakresie zarządzania kamienicami czynszowymi na terenie Torunia. Od 2007 roku, wspólnie z synem Jędrzejem Binkowskim (czytaj dalej...)

 

Dlaczego my?

Zarządzamy nieruchomościami od 1991 roku. Posiadamy nadane przez Ministerstwo Infrastruktury licencje zawodowe zarządców nieruchomości, jesteśmy zrzeszeni w branżowych federacjach i stowarzyszeniach. Nasi pracownicy posiadają odpowiednie kwalifikacje praktyczne i teoretycznie (czytaj dalej...)

 

Działalność społeczna

Społeczna odpowiedzialność biznesu to szczególny sposób myślenia o prowadzaniu działalności gospodarczej oraz świadomość wpływu jej wartości na ludzi, środowisko naturalne, uwarunkowania rynkowe. Jest to model szczególnie nam bliski (czytaj dalej...)

 

Kontakt

Lokalizacja

Dane kontaktowe

ADMIN Nieruchomości sp. z o.o.
 

ul. Warszawska 8/12a
87-100 Toruń

tel.: +48 56 657 50 70 

kom: +48 501 754 025
e-mail: biuro@biuroadmin.com

Wszystkie treści serwisu będące przedmiotem praw autorskich, o ile nie jest to stwierdzone inaczej, są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa 4.0 Polska.

2008-2019 Biuro Nieruchomości Admin S.C., 87-100 Toruń, ul. Warszawska 8/12a

do góry