Dodatkowe strony

ADMIN Nieruchomości sp. z o.o.

ADMIN Nieruchomości sp. z o.o. to firma rodzinna, która stała się jednym z liderów swojej branży w regionie.

Od prawie trzydziestu lat działamy na lokalnym rynku nieruchomości. Zajmujemy się zarządzaniem nieruchomościami, doradztwem i innymi usługami z otoczenia nieruchomości.

Aktualnie zarządzamy ponad 60 nieruchomościami na terenie Torunia, Ciechocinka, Aleksandrowa Kujawskiego i Inowrocławia. Naszym największym dobrem jest klient, dlatego każdego traktujemy tak jakby był tym jedynym. 

 

Historia firmy

Początki firmy sięgają roku 1989, kiedy to jej obecny współwłaściciel Mirosław Binkowski rozpoczął samodzielną działalność w zakresie zarządzania kamienicami czynszowymi na terenie Torunia. Od 2007 roku, wspólnie z synem Jędrzejem Binkowskim (czytaj dalej...)

 

Dlaczego my?

Zarządzamy nieruchomościami od 1991 roku. Posiadamy nadane przez Ministerstwo Infrastruktury licencje zawodowe zarządców nieruchomości, jesteśmy zrzeszeni w branżowych federacjach i stowarzyszeniach. Nasi pracownicy posiadają odpowiednie kwalifikacje praktyczne i teoretycznie (czytaj dalej...)

 

Działalność społeczna

Społeczna odpowiedzialność biznesu to szczególny sposób myślenia o prowadzaniu działalności gospodarczej oraz świadomość wpływu jej wartości na ludzi, środowisko naturalne, uwarunkowania rynkowe. Jest to model szczególnie nam bliski (czytaj dalej...)

 

Kontakt

Lokalizacja

Dane kontaktowe

ADMIN Nieruchomości sp. z o.o.
 

ul. Warszawska 8/12a
87-100 Toruń

tel.: +48 56 657 50 70 

kom: +48 501 754 025
e-mail: biuro@biuroadmin.com

Wszystkie treści serwisu będące przedmiotem praw autorskich, o ile nie jest to stwierdzone inaczej, są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa 4.0 Polska.

2008-2019 Biuro Nieruchomości Admin S.C., 87-100 Toruń, ul. Warszawska 8/12a

do góry