Dodatkowe strony

ADMIN - 30 lat doświadczenia w nieruchomościach

Początki firmy sięgają roku 1989, kiedy to jej obecny współwłaściciel Mirosław Binkowski rozpoczął samodzielną działalność w zakresie zarządzania kamienicami czynszowymi na terenie Torunia. Od 2007 roku, wspólnie z synem Jędrzejem Binkowskim stopniowo rozwijał firmę i dziś działa ona w formie spółki zarządzającej nieruchomościami mieszkalnymi i komercyjnymi, zatrudniając wykwalifikowany zespół pracowników oraz współpracując z lojalnymi i doświadczonymi specjalistami z wielu branż.  
Dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi ADMIN stał się rozpoznawalną marką i jednym z liderów wśród podmiotów zarządzających nieruchomościami, nie tylko w Toruniu ale i w regionie.

Działalność władz spółki ADMIN doceniana jest zarówno przez klientów, jak też przez zewnętrzne organy branżowe i samorządowe.

W 2018 roku Prezydent Miasta Torunia przyznał firmie firmie przywilej posługiwania się prestiżowym znakiem „Made in Toruń”, co jest potwierdzeniem wysokiej jakości świadczonych usług, gwarantem wiarygodności i szczególnej pozycji firmy na lokalnym rynku usług.

Założyciel firmy Mirosław Binkowski jest jednym z pionierów ruchu zawodowego zarządców na toruńskim rynku nieruchomości, funkcjonującego dziś jako Regionalne Stowarzyszenie Zawodów Nieruchomościowych w Toruniu. Za swoją wieloletnią działalność społeczną na rzecz umacniania prestiżu zawodu zarządcy, nagrodzony został przez Prezydium Polskiej Federacji Stowarzyszeń Zawodów Nieruchomościowych w Warszawie najwyższym odznaczeniem w branży nieruchomości - Złotą Odznaką PFSZN.
 
 

Złota odznaka PFSZNWręczenie logo Made in Toruń

Kontakt

Lokalizacja

Dane kontaktowe

ADMIN Nieruchomości sp. z o.o.
 

ul. Warszawska 8/12a
87-100 Toruń

tel.: +48 56 657 50 70 

kom: +48 501 754 025
e-mail: biuro@biuroadmin.com

Wszystkie treści serwisu będące przedmiotem praw autorskich, o ile nie jest to stwierdzone inaczej, są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie Autorstwa 4.0 Polska.

2008-2019 Biuro Nieruchomości Admin S.C., 87-100 Toruń, ul. Warszawska 8/12a

do góry